Dla kontrahentów

O firmie

Nasza firma istnieje od 1989 roku. Cieszymy się bardzo dobra opinią zarówno wśród klientów indywidualnych jak również odbiorców hurtowych. Gwarantujemy konkurencyjną cenę oraz najwyższą jakość oferowanych produktów i usług.

Specjalizujemy się wyłącznie w obróbce i montażu kamienia naturalnego. Produkujemy, obrabiamy i montujemy nagrobki, pomniki, grobowce, blaty kuchenne oraz łazienkowe, parapety wewnętrzne i zewnętrzne, schody zewnętrzne i wewnętrzne, kominki jak również inne elementy granitowe. Wykładamy posadzki oraz ściany płytkami granitowymi w dowolnym rozmiarze, jak również dużymi slabami granitowymi, marmurowymi oraz innymi kamieniami naturalnymi.

Kamienie, które posiadamy w sprzedaży pochodzą z całego świata. Jesteśmy bezpośrednim importerem granitu i marmuru ze Szwecji, Finlandii, Norwegii, Włoch, Francji, Ukrainy, RPA, Brazylii, Indii oraz Chin. Sprzedajemy je w slabach, półproduktach i gotowym wyrobie dla klientów indywidualnych oraz odbiorców hurtowych.

Negocjujemy ceny!!!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta oraz do odwiedzenia naszego zakładu w Gielniowie i punktu wystawowego w Łodzi

G A L E R I A   K A M I E N I

Kamienie, które posiadamy w sprzedaży pochodzą z całego świata. Do Państwa dyspozycji oddajemy szeroką gamę kolorystyczna....

zobacz więcej
N A G R O B K I

Wykonujemy nagrobki poje- dyńcze i podwójne, według własnych projektów jak również według projektów klienta...

zobacz więcej

Zamówienia realizujemy
na terenie całego kraju!
Krótkie terminy realizacji!

Akstone
Gielniów, ul. Piłsudskiego 2a
tel. 604 160 487     tel. 602 605 487


Chcesz z nami współpracować?
Skontaktuj się z nami żeby otrzymać hasło

(c) 2009 - 2014 Akstone